خانه آرمان عماد

خانه آرمان عماد

عدم اظهار
حامی
عدم اظهار
مدد جو
عدم اظهار
کارمند
عدم اظهار
داوطلب

درباره موسسه

خانه آرمان عماد یک موسسه غیرانتفاعی و غیردولتی (شماره ثبت ۴۶۲۳۲، شناسه ملی ۱۴۰۰۸۰۵۰۷۶۸) است که از سال ۱۳۹۷ آغاز به فعالیت کرده‌است. ماموریت خانه عماد حمایت از خانواده‌هایی است که برای درمان فرزندانشان باید به شهرهایی دور از محل زندگی خود مسافرت کنند.

خانه عماد به یاد و خاطره عماد آرمان شامخی تاسیس شده است. عماد در اردیبهشت ۱۳۹۵ در شهر استیت کالج واقع در ایالت پنسیلوانیای آمریکا به دنیا آمد. بعد از تولد مشخص شد عماد مبتلا به سندروم داون و یک بیماری قلبی نادر (HLHS) است. عماد مجموعا بیشتر از ۷ ماه در بیمارستان‌های کودکان در هرشی، اورلاندو و فیلادلفیا بستری بود. عماد درست ۴ روز بعد از تولد یک سالگی‌اش از دنیا رفت.

انگیزه ما از تاسیس بنیاد، به واسطه‌ی تجربه‌ای است که در دوران بیمارستان عماد داشتیم شکل گرفت. همه بیمارستان‌های عماد در فاصله بسیار زیادی از شهر محل زندگی ما قرار داشتند. در اطراف همه این بیمارستان‌ها مجموعه‌هایی توسط موسسات خیریه برای اقامت خانواده‌های بیماران تاسیس شده‌بود. این در حالی‌ است که در ایران، بسیاری از خانواده‌‌ها که برای درمان فرزندشان به شهرهای دیگر می‌روند، در طول دوران بستری، درون چادرهای مسافرتی در کنار بیمارستان‌ها اقامت دارند.

آرزوی ما این است که هیچ خانواده‌ای در طول زمان بستری فرزند خود دغدغه ای از بابت اقامتگاه مناسب و دسترسی به غذای سالم و بهداشتی نداشته باشند. ماموریت ما در بنیاد عماد این است که در دوران پر فراز و نشیب بیماری کودکان همراه خانواده‌ها باشیم و با تمام توان به آنها کمک کنیم تا در این مسیر با روحیه بهتر، با انرژی و پر توان قدم بردارند.

موضوع فعالیت

بهداشت و درمان
نگهداری و اسکان

گروه هدف

کودکان
بیماران خاص
خانواده

امکانات

ندارد
دارد
امتیاز کاربران به خانه آرمان عماد | امتیازی ثبت نشده
شما هم میتوانید به خانه آرمان عماد رای بدهید و یا نظر خودتان را ثبت کنید.

برای رای دهی و یا ثبت نظر ، لطفا در ابتدا ثبت نام کنید و یا با پروفایل خود وارد شوید.نظر شما به عنوان حامی و یا فردی که با این موسسه در ارتباط بوده است ثبت میگردد.

موقعیت مکانی / اطلاعات تماس:

آدرس: تهران، پاسداران، خیابان گل نبی، خیابان ناطق نوری، یاقوت، پلاک 16
تلفن (برای مشاهده کلیک کنید)
موبایل (برای مشاهده کلیک کنید)
وبسایت: کلیک کنید

کمک به خانه آرمان عماد:

حامی عزیز پرداخت شما بدون واسطه و بدون کارمزد به حساب خیریه فوق واریز می گردد.

معرفی مددجو به خانه آرمان عماد:

سند استعلام شناسه ملی خانه آرمان عماد:

نمایش سند